Дима Билан. Шоу "Планета Билан"
Thu 18th Apr 19:00
Pramogų arena
Tickets from: € 22.00
Дима Билан. Шоу "Планета Билан"
Sat 20th Apr 19:30
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Tickets from: € 22.00
LOBODA
Thu 25th Apr 19:00
Pramogų arena
Tickets from: € 32.00
JAH KHALIB
Sat 27th Apr 19:00
Pramogų salė VAKARIS Vilniuje
Tickets from: € 36.00
Балет Аллы Духовой TODES
Tue 07th May 19:00
Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Tickets from: € 29.00
Максим Галкин
Tue 07th May 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Tickets from: € 35.00
Балет Аллы Духовой TODES
Wed 08th May 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Tickets from: € 35.00
Сплин
Tue 21st May 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Tickets from: € 26.00
Светлана Сурганова и "Оркестр"
Sat 01st Jun 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia
Tickets from: € 25.00
Проект Михаила Турецкого - «SOPRANO»
Sun 25th Aug 19:00
Palangos koncertų salė
Tickets from: € 42.00
Хор Турецкого
Tue 01st Oct 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Tickets from: € 32.00
Хор Турецкого
Wed 02nd Oct 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Tickets from: € 20.00